پباده سازی 
وبسایت ترانه روزنه ای به دنیای موسیقی طراحی وبسایت آوا از گزاره وب سایت هایی می‌باشد که دوست دار یگانه خود را داراست . 
امروزه با دقت به این که فضای موسیقی لبریز طرفدار شده مخاطبین این وب سایت ها درحال افزایش است 
پباده سازی 
تارنما نوا روزنه ای به دنیای موسیقی author 
ارسال شده بوسیله ریحانه 
متولی 
author منتشر کننده رایا مارکتینگ ۱۳۹۸/۱/۲۷ منتشر کردن در تلگرام برای توصیه آنلاین پباده سازی وبسایت کافیست در تارنما ثبت نام نموده و توصیه آنلاین پباده سازی وبسایت ثبت نمائید تا فورا فاکتور اخذ فرمایید و بعد تصمیم گیری فرمایید . 

ثبت 
سفارش پباده سازی سایت طراحی وب سایت نوا از پاراگراف وبسایت هایی میباشد که هوا داران مختص خود را داشته و امروزه با اعتنا به این که فضای موسیقی فضایی پر طرفدار گردیده می‌باشد مخاطبین این وبسایت ها در اکنون ارتقا میباشد . پباده سازی تارنما ترانه باید شامل تمام مواقعی باشد که اشخاص عشق مند به موسیقی به دنبال آن میباشند . طراحی های دیدنی و امکانات کافی در این وبسایت ها می تواند روشی مناسب برای کسب در آمد از طرز این تارنما ها به شمار بیاید . 

نقش 
هنر در خصوصیت های پباده سازی تارنما موزیک گرافیک در پباده سازی سایت ترانه کلام اولیه را می زند . کسانی که به این وب سایت ها مراجعه می نمایند افراد خوش ذوقی هستند که به دنبال سایتی می گردند که علاوه بر رفع نیاز های آن ها از بودن در فضای آن لذت ببرند . رنگ بندی های بشاش و متنوع در پباده سازی تارنما ترانه می تواند فضای دلنشینی را برای آن آماده آورد . در طراحی سایت آوا محدودیتی در به کار گیری از انواع ماژول ها و طراحی های خاصی وجود ندارد . هر چه پباده سازی تارنما نوا منحصر به فرد به فرد خیس باشد میزان پیروزی آن ها نیز عمده میباشد . در پباده سازی سایت ترانه می توانایی از تصاویر به شایسته ترین شکل ممکن فایده پیروزی و در سود استفاده از انواع گالری های تصاویر با طراحی های متنوع مورد ای روش گشا خواهد بود . 

طراحی 
سایت آوا دریچه به دنیای موسیقی 
برای رویه اندازی یک سایت موسیقی نباید به دنبال استفاده از قالب های آماده و یا قالب هایی باشید که اسکن از وبسایت های برتر است . هر جور اسکن برداری و تقلید با دقت به این که با روح هنر در دوگانگی میباشد می تواند صدمات زیادی به نتیجه کار شما وارد آورد . برای پباده سازی سایت موزیک بهتر می باشد از هنرمندان متخصصی که در این خصوص تبحر دارا‌هستند به کار گیری شود . امکانات 
جانور در طراحی وب سایت موزیک در طراحی وب سایت موزیک علاوه بر زیبایی ظاهری برنامه نویسی کار کشته و سرعت بالای تارنما نیز موضوعات دوچندان مهمی تلقی می گردد . در این وب سایت ها مهم ترین آیتم پخش زنده موسیقی و دانلود آن بوسیله یوزرها است و به همین برهان گفته می شود که سرعت وبسایت ها باید سرعتی قابل قبول باشد . به طور کلی تجهیزات متعددی در پباده سازی سایت آوا می تواند در اختیار مخاطبان قرار گیرد . از جمله ویژگی های پباده سازی سایت ترانه بازدیدکنندگان بالای آن است . به کارگیری درست و با برنامه از این تعداد بازدید کننده می تواند به منبعی برای کسب درآمد توسط مدیران و صاحبان وبسایت بدل شود . بخش درباره ما و تماس با ما در پباده سازی وبسایت آهنگ قسمتی است که اگرچه بودن آن حتمی تلقی می گردد البته معمولا افراد اکثر به محتوای ارائه گردیده در وبسایت توجه می کنند . اگرچه در صورتی که شما در تارنما اقدام به فروش محصول ها دارای ربط با موسیقی فرمایید باید در بخش تماس با ما قابلیت و امکان برقراری رابطه مخاطبین را با مسئولین وبسایت فراهم نمود . 

بخش دارای اهمیت تارنما در پباده سازی وبسایت آوا منتخب می باشد که در آن نو ترین موسیقی ها و به طور کلی آلبوم های موسیقی ارائه می شود . بسته به سیاست های سایت این بخش می تواند به فیس فروشگاهی و یا این که به چهره خبری پباده سازی شود . در این بخش معمولا موسیقی ها به همراه پوستر مربوط به موزیک مسئله نظر و در غایت پوشه موسیقی قرار داده می شود . امروزه ماژول های بخش آنلاین موسیقی توسعه و گسترش یافته و با دقت به دسترسی مردمان به اینترنت پر سرعت دیگر محدودیتی برای به کار گیری از این تجهیزات وجود ندارد . علاوه بر این قرار دادن فایل های موسیقی با کیفیت های گوناگون جهت امکان دانلود به وسیله مخاطبان از دیگر خصوصیت های پباده سازی سایت آوا می باشد . 

طراحی 
وب سایت موزیک روزنه ای به دنیای موسیقی 
مهم ترین نکته ای که در این بخش از پباده سازی وبسایت ترانه بایستی به آن اعتنا نمود به کارگیری از قابلیت و امکان جستجوی اسم ترانه و یا این که خواننده و چه بسا آلبوم است . هر چه طراحی بخش جستجو قادر تر و توسعه یافته باشد افراد بیشتری عشق مند به به کارگیری از تجهیزات وبسایت می شوند . 

در پباده سازی وب سایت ترانه می بایست به این نکته دقت شود که قرار دادن اختیار و محتوای مربوط به دنیای موسیقی علاوه بر بهبود موقعیت سایت از منظر موتور های کاوش موجب جلب توجه اکثر افراد می شود . از طرز ارائه محتوای مطلوب و کاربردی می توان افراد را به نظارت دوباره و مراجعه در دفعات بعدی ترغیب نمود . یکی از حساس ترین بخش ها در طراحی سایت نوا بخش هایی است که برای قرار دادن تبلیغات می بضاعت و توان از آن ها استعمال کرد . در این بخش کسانی که کسب و فعالیت آن ها با موسیقی دارای ربط است مانند کلاس های آزاد موسیقی و شرکت های استعداد یابی و غیره می توانند تبلیغات خویش را به سایت بسپارند . در طراحی وبسایت ترانه می بایست به این بخش دقت ویژه ای شود . استعمال باصرفه از فضای در اختیار و پرهیز از نا مرتب شدن صفحه ها با این تبلیغات بایستی در کنار نیز مسئله توجه قرار گیرند . نکته دوچندان اصلی در خصوص تبلیغات در این وبسایت ها عدم به کار گیری بیش از مقدار از تبلیغات کلیکی می باشد . 

طراحی 
وب سایت آوا روزنه ای به دنیای موسیقی 
همگی شما با سایت هایی مواجه گردیده اید که به محض کلیک کردن بر روی لینک دانلود موسیقی یک‌سری برگه دیگر برای شما باز شده و موجب سردرگمی شما می شود . تکرار ای زمینه موجب می شود اشخاص در دفعات بعدی به سایت شما مراجعه ننمایند . علاوه بر خبر‌ها و مقالات دارای ارتباط با دنیای موسیقی می بضاعت و توان بخش های آموزشی را نیز در طراحی وب سایت آوا در لحاظ گرفت . در این بخش ها می توان به طور طبقه بندی گردیده فراگیری هایی را به دوست داران موسیقی ارائه نمود و به این ترتیب وبسایت را از حیث اعتبار به سطوح بالاتری ارتقا داد . 


  • آخرین ویرایش:یکشنبه 15 اردیبهشت 1398
نظرات()   
   
پنجشنبه 29 فروردین 1398  12:09 ب.ظ

با یکی دیگر از مطالب آموزشی در سرویس شما هستیم . در این مطلب نکات لازم برای طراحی وب سایت اثرگذار ارائه‌شده است که هر سایتی می بایست از آنها پیروی کند . از نکات ارائه‌شده در این مطلب به کار گیری فرمایید تا تاثیر آن را برروی وبسایت و بازدیدکنندگان خود ببینید . اینجانب به شما اطمینان می دهم مخاطبان شما در او‌لین دیدار از سایت شما تحت تاثیر قرار خواهند گرفت . 

پباده سازی 
وب‌سایت باهدف بارگذاری سریع این اولی نکته در طراحی سایت است که هر طراح فن ای بایستی از آن پیروی نماید . در شرای شما وب‌سایتی طراحی نمایید که از جنبه-های متفاوت خوب به حیث رسد البته بار گذاری آن فراوان نماید باشد مخاطبان خیلی پاره ای را به خود جذب خواهید کرد . سایت شما باید به‌طور بهینه طراحی شود و نباید بارگذاری آن بخش اعظم از 1 .5 ثانیه دوران بگیرد . به خاطره داشته باشید در صورتیکه بارگذاری طولانی داشته باشید چه بسا عالی‌ترین طراحی ها نیز در جذب مخاطب ناموفق خواهند بود . 

طراحی 
اینترنت تارنما فن ای | پباده سازی تارنما | سایت سازان نقشه 
سایت زمانی که مخاطب به تارنما شما مراجعه می کند وظیفه این شماست که مسیرهای مطلوب را به او نشان دهید تا به خیر و خوبی محتوای سایت شما‌را محاسبه کند . برای این خواسته شما نیاز به یک نقشه ی سایت مناسب دارید . مطمئن گردید که پیوند های مهم طراحی وب سایت در مکان های مطلوب و قابل‌دسترسی قرارگرفته باشند . شایسته ترین مکان ترجیحا قسمت بالا، سمت راست برگه میباشد زیرا این نقطه او‌لین گزیده است که مخاطبان به آن دقت می کنند . از منوهای مختلف در راست و چپ ورقه به کارگیری نمائید . تا جایی که می توانید به نقاط مختلف سایتتان پیوند دهید . به مخاطبان خویش این قابلیت و امکان را بدهید که از هر نقطه از وبسایت به‌تمامی نصیب های دیگر دسترسی داشته باشند . معمولا نمی توانید پیش‌بینی نمائید که مخاطب در وب سایت به دنبال کدام نصیب از وبسایت می‌گردد . همچنین عملکرد نمایید در قسمت پانویس پباده سازی سایت، مجدد پیوند های اصلی را قرار دهید . 

به کار گیری 
از بهترین تصاویر امروزه کاربران از مانیتورهایی با انواع وضوح برگه به کارگیری می نمایند . محدوده وضوح تصویر دستگاه های گوناگون از 480*640 تا 768*1024 و حتی بالاتر است . وظیفه ی شما این می‌باشد که تمامی این محدوده را پوشش داده و پباده سازی را متناسب با کلیه این محدوده انجام دهید . برای اعمال این قضیه شایسته ترین روش، طراحی با استفاده از رابطه ی درصدی فی مابین بعد ها تصویر، بجای راه معین کردن تعداد پیکسل های تصویر میباشد . 

سازش 
با مرورگرها مطمئن گردید تارنما شما با مرورگرهای گوناگون سازگار میباشد . وب سایت شما بایستی در مرورگر Netscape به به عبارتی نیکی که در مرورگر Internet Explorer چشم می شود به سناریو درآید . 

استعمال 
از فونت هایی خوانا زیاد پیش‌آمده که با پباده سازی وبسایت هایی مواجه شده باشید که با فونت‌هایی خیره کننده و رنگ هایی مثل صورتی روشن یا سبز طراحی‌شده‌اند . فقط با نگاه به فونت جان دار در این سایتها متوجه می گردید که پباده سازی این وبسایت ها به‌هیچ‌عنوان حرفه‌ای نمی‌باشد . هیچ زمان از فونت های فانتزی و کمیک که ممکن است در بعضی رایانه ها قابل‌دسترسی نباشند استعمال نکنید . درصورتی‌که فونت انتخابی شما در رایانه ی مخاطب شما مو جود نباشد رایانه از فونت پیش‌فرض به کار گیری خواهد کرد که به هیچ وجه برای وبسایت شما مناسب نمیباشد . پس سعی فرمائید از فونت های دوستداشتنی و پرکاربرد استعمال فرمایید . فونت های پیشنهادی اینجانب به شما Arial و Verdana می باشد . 
به حداقل رساندن به کارگیری از تصاویر به اعتقاد من گهگاه تایم ها ساده ترین طراحی برای وب سایت می تواند زیاد تاثیر گذار باشد . سایتی ساده اما دوچندان تر و تمیز پباده سازی نمایید . طراحی اینترنت تارنما خود را با تصاویر بلندمرتبه که دوچندان بار گذاری وب سایت را طولانی می کند، در هم نریزید . در عوض می توانید هوشمندانه از جداول و آیکون‌های شکیل استعمال کرده و به این شیوه حیث مخاطب را به سمتی که می خواهید جلب نمائید . 
(نکته: مخاطب به محتوای سایت بخش اعظم از پباده سازی وب سایت اهمیت می دهد) استعمال از فضاهای سفید تلاش نکنید همگی فضای وبسایت را با تصاویر، پس زمینه ها و نوشته ها پرکنید . با به حداقل رساندن به کارگیری از آیتم های گرافیکی و به کار گیری از فضاهای سفید تارنما خویش را بی آلایش پباده سازی نمائید . فضای سفید شم پهناور بودن و پاکیزگی را برای مخاطب تداعی خواهد کرد . 
برای نمونه به فضای سفید جانور در این سایت اعتنا کنید! 


  • آخرین ویرایش:یکشنبه 15 اردیبهشت 1398
نظرات()   
   
چهارشنبه 28 فروردین 1398  12:06 ب.ظ

امروزه اهمیت پباده سازی برای گوشی از دسکتاپ پیشی گرفته است، بنابراین می بایست تمام سعی خویش را بکنید تا بتوانید بهترین نتیجه و بیشترین بازده را از این موقعیت داشته باشید . جستجوی موبایل، برای تبلیغ کنندگان و هر کسب و کاری از اهمیت دوچندان زیادی برخوردار می باشد . 
به این آمارها توجه کنید: 
اکثریت 
جستجوهای گوگل بر روی تلفن‌های هوشمند یا تبلت‌ها فیس می‌گیرد؛ Hubspot 
می‌گوید: 50% از جستجوهای تلفن همراه محلی برای داده ها تماس کسب و شغل های محلی هستند؛ بر شالوده گزارش BrightEdge، 69% از جستجوگران موبایل اظهار داشتند که اکثر احتمال دارااست تا با یک وبسایت موبایلی از یک مارک خرید نمایند و آن را هم بررسی نمایند . 
در هم اکنون حاضر، با طراحی وب گوشی دوستانه، سرعت تقریبا تقدم بیشتری بر هر فاکتور رتبه‌بندی داراست . اما آیا نیمی از اینترنت به طور بدون شوخی برای جستجوی موبایل بهینه شده هست ؟! با توجه به گوگل، 70% از صفحه های وب موبایلی 7 ثانیه ارتفاع میکشد تا محتوای بصری را بار گذاری نمایند . 

خطاهای 
مرسوم تارنما تلفن همراه عبارتند از: مسدود 
شدن جاوا اسکریپت و فایل‌های CSS شکست 
خوردن ریدایرکت‌ها رابط‌های 
گرافیکی ضعیف (برای نمونه نوشته کوچک و پیکسل ضعیف تصاویر) عملکردهای 
جستجوی قدیمی رفع بخش اعظمی از این مساله نیاز به سرمایه‌گذاری در یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) و پیکربندی مطلوب برای تارنما موبایلی شما را دارد . با این حال، بخش اعظمی از سؤالات باقی می ماند که چه تنظیمات واقعا در تارنما شما شایسته ترین فعالیت را انجام میدهد . 

آیا 
طراحی تارنما ریسپانسیو کافی است؟ 

پباده سازی 
وبسایت 


در هم اکنون حاضر تولید یک تارنما تلفن همراه مستقل، از بینش استفاده کننده آخرین خوب است، اما از حیث بهینه‌سازی موتور کاوش ارزش سایت شما به شدت کاهش می‌یابد . بالاتر از این، دامنه‌های تلفن همراه می توانند سرمایه‌گذاری پرهزینه‌ای داشته باشند و چه بسا هزینه نگهداری از آن‌ها اکثر باشد . به طور کلی پباده سازی ریسپانسیو علاوه بر این که مزایای زیادی مثل ارزان‌تر بودن نسبت به ساخت یک سایت غیروابسته برای تلفن همراه را خواهد داشت اما اشکالات و نقص‌هایی را هم دارد؛ باید به یاد داشته باشیم که طراحی گوشی ریسپانسیو برای سرعت طراحی نشده است، برای طراحان پباده سازی می‌شود، همینطور برخی اطلاعات مثل جدول‌ها باید بر روی دستگاه‌های کوچک بهینه شوند . بنابراین تنها طراحی ریسپانسیو کافی نمی‌باشد و امروزه اکثری از سایت‌ها و صفحه ها پیش به سمت به کارگیری از صفحه های AMP میروند . 

آیا 
AMP راه حل می باشد یا شاه کلید؟ AMP در اصل یک چهارچوب HTML می‌باشد که همانند یک شبکه تحویل محتوا کار می‌کند و سبب ارتقا سرعت سایت‌های موبایلی میگردد . AMP برای ناشرانی که مقالات خبری و پست‌های وبلاگ را ارائه می دهند ایده‌ال میباشد و در حال حاضر بوسیله موتورهای جستجوی متعددی و حتی تبلیغات AdWords به فعالیت می رود . با به کارگیری از تگ Fast Fetch، صفحات سریع گوشی (AMP) همچنان سریعتر و راحت‌تر اجرا میشوند . به گفته گوگل، بالای 900 .000 دامنه AMP را پذیرفته اند و همچنان در اکنون ارتقاء هست . 
در حقیقت، ناشران متعددی پس از تغییر‌و تحول به AMP پیروزی چشمگیری داشته اند: 


  • آخرین ویرایش:یکشنبه 15 اردیبهشت 1398
نظرات()   
   
چهارشنبه 28 فروردین 1398  11:42 ق.ظ

دو 
لهجه رایج برنامه نویسی وبسایت : مقایسه و تعیین دو زبان و تکنولوژی یگانه یعنی PHP و ASP .NET فی مابین یوزرها توسعه و گسترش دهنده قابل انعطاف افزار دوچندان شایع می‌باشد و با طی شدن بازه نسبتاً هر گروه بیشتر براساس سیاست شرکت هایی که در آن فعالیت می‌نمایند یک عدد از این تکنولوژی ها را به تیتر ابزار دارای اهمیت توسعه و گسترش قابل انعطاف افزار و سایتها انتخاب کرده می باشد . 
زبان PHP با انگیزه نوشتن اسکریپتهای اینترنت متن شد . در واقع هدف از پیچیدگیهای Perl و نوشتن CGI با زبانهایی مثل C بود . این گویش بندرت پیشرفت کرد و بخصوص Open Source بودن آن سبب شد تسریع این جنبش شد . در سطح اولیه تعداد اوامر و توابع این زبان توسعه و گسترش پیدا کرد هم براحتی کارهای نسبت پیچیده ای (مثل عمل با سوکتها یا این که تصاویر) با توابع این گویش قابل اجراست .همینطور از لحاظ معماری این گویش با پشتیبانی از شی گرایی پیشرفت اصلی دیگری داشته است . پی اچ پی به طور کلی یک عدد از لهجه های معمول برای تالیف اسکریپت های اجرایی در محفظه یونیکس ، لینوکس (هرچند که در ویندوز هم به خیر اجرا می شود) و فعالیت با نرم افزار رئیس بانک اطلاعات MySQL میباشد . ASP .NET هم نسل جدیدی از ASP کلاسیک در بستر دات نت می‌باشد و از این جهت پیشرفت فراوان زیادی نسبت به ASP کلاسیک شاهد هستیم .با ASP .NET و با وجود کتابخانه بی نیاز توابع و کلاسهای دات نت تقریبا هر کاری در وب امکان پذیر می‌باشد . درصورتی که چه مایکروسافت در معماری دات نت هدف اجرا در پلاتفرمها و سیستم عاملهای مختلف را مد حیث داشته میباشد ولی حداقل تا به امروز میتوان دات نت را یک ابزار گسترش در سیستم برهان ویندوز دانست . ولی پروژه هایی برای مشابه سازی و انتقال دات نت به محیط لینوکس نیز وجود داراست که مهم ترین آن ها پروژه Mono است که ترقی قابل توجهی داشته می باشد .توقع می رود در آینده نزدیک ASP .NET در هر سیستم استدلال و پلاتفرمی قابل اجرا باشد . 

برنامه نویسی asp .net 


پی اچ پی با انگیزه اولیه آسانی برای به کار گیری و یادگیری متن گردیده است و تا به امروز نیز انگیزه را مراد کرده می‌باشد به این ترتیب میتوان به سادگی گفت که یادگیری و استفاده از PHP ساده تر از ASP .NET حتی با وجود زبانی با سینتکس معمولی VB .NET می‌باشد .به کار گیری از ASP .NET مستضعف شناخت با مفهوم اولیه شی گرایی و همینطور پیچیدگیهای خاص دات نت (مثل رویدادهای اجرای صفحات به جای اجرای خطی) است . در واقع یادگیری و استعمال از ASP کلاسیک ساده خیس از ASP .NET و قابل قیاس با یادگیری PHP می‌باشد . 
طراحان اینترنت سایت به عامل آسانی استعمال و یادگیری PHP آنرا فرا می گیرند و برنامه نویسان رشته ای و مهندسان قابل انعطاف افزار هم عشق بخش اعظم به دات نت و JAVA دارا هستند .همینطور یک نکته قابل دقت در PHP وجود هزاران خط کد و اسکریپت فراهم به زبان PHP است که تقریبا در هر زمینه ای وجود دارا هستند (از کارهای معمولی با خزانه اطلاعاتی تا کار با تصاویر،سوکتها، اینترنت سرویسها، XML و . . .) اما کم ناچیز در مسئله دات نت هم این زمینه در هم اکنون رخداد میباشد و سایتهایی که کدهای مثال یا قابل انعطاف افزارهای فراهم با سورس ارائه می‌کنند در هم اکنون ارتقاء هستند . 


  • آخرین ویرایش:یکشنبه 15 اردیبهشت 1398
نظرات()   
   
سه شنبه 27 فروردین 1398  11:46 ق.ظ

Ajax مخفف عبارت Asynchronous Java and Xml می باشد و به مضمون‌ مخلوط نامتقارن جاوا اسکریپت و xml هست . ای جکس یا ای ژاکس یک علم مربوط به ظواهر صفحه های اینترنت می باشد و به برنامه نویس این قابلیت و امکان را می دهد تا در هنگام پباده سازی وبسایت ، برنامه های اینترنت را به صورت دیدنی تری دربیاورد . 

ajax . . . 

از مهم ترین کارهایی که ای جکس انجام می دهد ارتقاء سرعت بارگزاری صفحه ها می باشد و این فعالیت را با بارگزاری قسمتی از کاغذ که تغییر‌و تحول می کند انجام می دهد . ای جکس دانش جدیدی محسوب نمی شود و aAjax محصول فناوری های جاوا اسکریپت و xml می باشد . با اعتنا به این نکته که شبانه روز چه تعداد افرادی در دنیای وب درحال کاوش هستند و با به کار گیری از این فناوری می توان در سرعت صفحه های پیشرفت کرد و موجب آزادشدن پهنای باند اینترنت و در فیض میلیادرها دلار صرفه جویی اقتصادی با به کارگیری از این دانش بخشید .همچنین ajax حاصل نمایش پویایی و تعاملات با به کار گیری از دسته شیء گرای مدرک نیز می باشد . اطلاعات عمده در این مورد را از مقاله‌ها بعدی طراحی سایت بیابید . 
در این قسمت از یادگرفتن Ajax ، کاربردهای Ajax را برای شما توضیح می دهیم . 
با اعتنا به مهمترین کاربرد ای جکس یعنی بالا بردن سرعت بارگذاری کاغذ با به کار گیری از بارگزاری قسمت خاصی از برگه که تغییر‌و تحول کرده است به عبارتی با اعمال تغییر و تحول در یک صفحه از طراحی وب سایت یک شی xmlhttprequest ساخت می شود و شی تولید شده با درخواست httprequest به سرور انتقال می شود پس از انتقال ، داده پردازش شده و پاسخ آن برای کاربر ارسال می شود و در نقطه پایان پاسخ ارسالی از سرور به وسیله جاوا اسکریپت پردازش می شود و تغییرات اعمال گردیده در معرض سناریو قرار می گیرد . 

ajax . 

از دیگر کاربردهای Ajax قابلیت و امکان Suggest در موتورهای کاوش می باشد . نظیر تارنما گوگل که وقتی که شما یک کلام را در کادر موتور گوگل وارد می فرمایید ، یک عملیات پردازش انجام شده و به شما کلماتی که با سخن یا این که حروف وارد کرده شما ، استارت می شوند را در یک قاب سناریو می دهد . این عملیات در طراحی سایت بوسیله تکنیک ایجکس انجام می شود . 
در این بخش ازمقالات پباده سازی سایت در قسمت آموزش Ajax می خواهیم ساختار Ajax را توضیح دهیم . 
همانطور که از معنا اسم ای جکس پیداست این فناوری از جاوا اسکریپت و xml تشکیل گردیده هست . برای راحتی شعور و ساختار ای جکس مقدمه مثالی را بیان می کنیم .در این نمونه از تگ div و دکمه ی امر button در یک صفه اچ تی ام ال به کارگیری می کنیم و می خواهیم پس از کلیک استفاده کننده بر روی دکمه ی امر نوشته نو آن از سرور اخذ گردیده و به روز رسانی شود . 
به نمونه توجه نمایید: 
html > < 
head > 
< script type = " text/javascript " > 
function loadXMLDoc ( ) 
{ . . . . کد ها و دستورات Ajax در اینجا قرار می گیرد . . . 

< /script > < 
/head > < 
body > 
< div id="myDiv" > 
نوشته این قسمت را با Ajax تغییر تحول دهید 
< /div > 
< button type="button" onclick=" loadXMLDoc() " > Change Content < /button > < 
/body > < 
/html > 
با کد بالا پس از کلیک سرور درخواست را اخذ می کند و پس از پردازش آن را اجرا خواهد کردکد تابع ( ) loadXMLDoc در جدول پایین قرار داده گردیده می باشد . 

function 
loadXMLDoc() 
var xmlhttp; if (window .XMLHttpRequest) 

// code for IE7+, Firefox, Chrome, Opera, Safari کد برای مرورگرهای جدید 
xmlhttp=new XMLHttpRequest(); 
else 
// code for IE6, IE5 کد برای مرورگرهای کهن خیس xmlhttp=new ActiveXObject("Microsoft .XMLHTTP"); 

} xmlhttp .onreadystatechange=function() 

{ if (xmlhttp .readyState==4 && xmlhttp .status==200) 

{ document .getElementById("myDiv") .innerHTML=xmlhttp .responseText; 

} xmlhttp .open("GET","ajax_info .txt",true); 
xmlhttp .send(); 

در مقالت بعدی طراحی تارنما داده ها تکمیلی بیشتری را در قضیه پباده سازی وب سایت در اختیار شما یوزرها عزیز قرار خوا‌هیم داد . 


  • آخرین ویرایش:یکشنبه 15 اردیبهشت 1398
نظرات()   
   
دوشنبه 26 فروردین 1398  12:53 ب.ظ


تکنیک 
AJAX چیست؟ چه کاربردی در برنامه نویسی دارد؟ AJAX مخفف لغات Asynchronous JavaScript and XML، یک تکنیک جدید برای ساخت برنامه های کاربردی بهتر، سریعتر و تعاملی با امداد XML، HTML، CSS و جاوا اسکریپت جهت طراحی وبسایت می باشد . در این مقاله قصد داریم تا شما را با مزایا و معایب AJAX آشنا کنیم . 

به کارگیری از Ajax در طراحی وب سایت به محتوا در صفحات اینترنت اجازه می دهد تا محتوای انتخابی شما فورا بروزرسانی شود، بر خلاف HTTP، که در آن یوزرها می بایست یک برگه تماما جدید را بار گذاری نمایند . 

برای مثال Google Maps یک برنامه شناخته گردیده می باشد که از Ajax استعمال می نماید . رابط کاربری کاربر، که اذن می دهد تا نمایش ها را تغییر داده و نقشه را در به عبارتی لحظه تغییر تحول دهد . برنامه های Ajax نیازی به نصب افزونه ندارند، بلکه به طور مستقیم با یک مرورگر اینترنت فعالیت می نمایند . به برهان تعلق تکنیک به XMLHttpRequest، برنامه های اول صرفا با مرورگر اینترنت اکسپلورر مایکروسافت عمل می کردند، البته در درحال حاضر حاضر عمده مرورگرها از Ajax پشتیبانی می نمایند . 

Ajax تکنولوژی منحصربه‌فرد یا این که محصول مهیا ای نمی باشد . گسترش دهندگان اینترنت برای یک‌سری سال از جاوا اسکریپت و XML استعمال کرده اند . جسی جیمز گرت مشورت کمپانی "Adaptive Path" با به کارگیری از نام "Ajax" را به تیتر یک استراتژی سرعت بالا در برنامه نویسی رشته آوری های خاص در یک خط مش نام برده هست . 

در وردپرس، AJAX را می بضاعت در بازنویسی پست ورقه مشاهده کنید که در آن می توانید یک مدل نو را سوای بار گذاری اضافه نمایید . بطور نمونه می توانایی در ورقه نظرات مشاهده نمائید که در آن شما می توانید بدون بار گذاری مجدد کاغذ حیث خویش را تایید یا حذف نمایید . 

JavaScript 
and XML همان طور که در بالا ذکر شد، "J" در AJAX، علامت جاوا اسکریپت می‌باشد . جاوا اسکریپت یک گونه زبان برنامه نویسی در طراحی سایت می‌باشد که برای مداد سازی فرایندهای اینترنت سایت استعمال می شود، جاوا اسکریپت، به طور خاص برای ایجاد، بیشتر کردن و مدیریت محتوای اینترنت تارنما پویا مورد استعمال قرار می گیرد . به عبارت دیگر، پس از گویش های نماد گذاری مثل HTML و CSS برای ایجاد و نمایش خصوصیت های وب استاتیک (هدر ها، فونت ها، پاراگراف ها و غیره) قضیه به کار گیری قرار می گیرند . جاوا اسکریپت برای کنترل خصوصیت هایی که نیاز به زمانبندی در برهه زمانی واقعی دارند بکار می روند . 

AJAX 

مزایا 
و معایب Ajax در این بخش به بیان مزایا و معایب به کار گیری از ajax در پباده سازی وب سایت میپردازیم . در ابتدا مزایای آن را بیان میکنیم .

مزایای 
استفاده از AJAX AJAX مزایای بخش اعظم ای دارااست . به صفحه های وب اذن می دهد که به رخ سریال به روز شوند و تغییر‌و تحول یه خرده از داده ها در سرور ایجاد نماید . به این ترتیب ممکن می‌باشد قسمتهایی از یک برگه وب را به روزرسانی نماید بدون اینکه محتوای تمام برگه را مجددا بارگیری کند . صفحه ها کلاسیک بایستی کل کاغذ را بارگیری دوباره نمایند که زیاد زمان بر می‌باشد . AJAX همت مرورگر را افزایش می دهد و سرعت مرور سریع را تسهیل می کند . 


AJAX با به کارگیری از اسکریپت های سمت سرویس گیرنده با سرور وب و همچنین تبادل داده ها با استفاده از جاوا اسکریپت رابطه برقرار می نماید . با استعمال از AJAX، می توانید بار کانال و استفاده از پهنای باند را کاهش دهید . مقطع پاسخ پر سرعت خیس است، از این رو کارایی و سرعت ارتقا می یابد . 


AJAX می تواند با NET، J2EE، PHP، یا هر لهجه دیگری سازگار باشد . این تقریبا از تمام مرورگرهای محبوب مانند Internet Explorer 5 و بالاتر، Mozilla Firefox 1 .0 و بالاتر، Apple Safari 1 .2 و بالاتر، Opera 7 .6 و بالاتر و RockMelt پشتیبانی می کند . 


بازیابی اطلاعات غیر همزمان می تواند ستون فقرات برنامه های AJAX باشد . از این رو، درخواست ها به طور مفید رئیس می شوند و بار گذاری محتوای پویا با ارتقاء عملکرد قابل توجهی به بیشینه و کمینه ی دما تراز می رسد . 


برنامه های AJAX می تواند انتقال راحت فی مابین صفحه ها اینترنت داشته باشند و نیازی به به کارگیری از دکمه های عقب و جلو معمول در مرورگر نمی باشد . 
معایب 
استفاده از AJAX AJAX به جاوا اسکریپت فراوان متعلق است . این به حیث می رسد یک بازدارنده به وجود می آورد، که AJAX مجبور است در بسیاری از مرورگرها عمل نماید . مرورگرانی که از جاوا اسکریپت پشتیبانی نمی کنند و گزینه جاوا اسکریپت را غیرفعال می کنند قوی به به کارگیری از قابلیت و امکان های آن نخواهند بود . با اعتنا به وابستگی AJAX به جاوا اسکریپت، برای پباده سازی برنامه های کاربردی تلفن همراه مطلوب نمیباشد . 


به کار گیری از AJAX منجر می شود، انواع زدایی صفحات وب سخت شود و حجم به کار گیری از کدهای ورقه اینترنت ارتقا یابد، و ورقه وب را با تهدید امنیتی رو به رو نماید . 


  • آخرین ویرایش:یکشنبه 15 اردیبهشت 1398
نظرات()   
   
یکشنبه 25 فروردین 1398  04:04 ب.ظ

قیمت 
گذای محتوای طراحی سایت پس از همه، شما پباده سازی سایت فقط با ارزش می باشد به عنوان شما می گویند شما میباشند . اگر بر آن بها افزوده باشید، شما هم بر اعتقادوباور خود به خودتان غرق خواهید شد . دانشجو ها پباده سازی سایت تخفیف در وبسایت CMS را برای سال اخذ می نمایند از آنجا که ما به اقتدار آموزش طراحی اعتقاد و باور داریم . تخفیف خویش را اخذ فرمائید آیا سال علم آموزی رایگان خواهد بود مشاهده کنید که چرا این شایسته ترین سال پباده سازی وب سایت برای آغاز فعالیت آزادانه شماست آزاد کردن اعتقاد و باور دارید یا این که نه، فارغ التحصیلان تقریبا از نیروی کار را تشکیل می دهند . چهل درصد آیا شما فراهم برای پیوستن به آن‌ها میباشید انقلاب در اکنون حاضر مقدمه شده است، و اگر پباده سازی وب سایت شما متوجه نشده اید . 
پباده سازی تارنما مجال متعددی را از دست خواهید اعطا کرد همیشه یک سرگرمی عادی برای فن ای های خلاق مثل طراحان و نویسندگان است، اما در دهه قبلی یا این که به همین ترتیب، جوانان خلق کننده آغاز به معاش ساله خویش کرده اند در درحال حاضر حاضر، این پست پباده سازی سایت به معنای آن نیست که شما را به سمت بدون نور آزادسازی دعوت کند، بلکه توضیح دهید که چرا این تیم سریعترین مجموعه حرفه ای از بازه زمانی ما تبدیل گردیده می باشد و پباده سازی وبسایت ادامه خواهد یافت . 
جهش 
در رویش پباده سازی سایت البته در‌صورتی‌که شما چه بسا در موضوع به چنگ آوردن طراحی تارنما جهش اندیشه کردید، حال ممکن میباشد شایسته ترین بازه زمانی در تاریخ برای انجام این فعالیت باشد چرا زیاد محبوب شده است میتوانست تو باشی اما، می دانید جوان تر تعجب پاسخ این می باشد تکنولوژی هر جنبه ای از تدارکات محل کار پباده سازی تارنما در اکنون حاضر دارای یک برنامه است که به شما اذن می دهد تا به شما ملحق و زدن در از هر کجا طراحی وب سایت و اگر شما می توانید از یک لپ تاپ در هر نقطه از دنیا عمل کنید، چرا وقت خویش را صرف یک میز می‌زنی برای بیشتر کردن سوخت به آتش، اکثری از کارهایی که به طور متناوب طراحی سایت بوسیله متخصصان ایده پرداز انجام می شود . 
مانند طراحی سایت با ترقی های تکنولوژیکی مشابه بسیار پیشرفت کرده می‌باشد من می دانم که شخصا، قبل از اینجانب را هفته ها ماه ها برای تکمیل یک پروژه اینترنت وبسایت و پباده سازی وبسایت می گیرد . پس از به عبارتی پروژه گهگاه یک سری ساعت طول می کشد . این به فردینان امکان جدیدی برای به چنگ آوردن بیش از یک پروژه در یک زمان می دهد . رهبری بخش اعظمی از متخصص ها ایده پرداز به این سوال که چرا برای یک شخص شرکت پروژه طراحی وب سایت کار می کنند، وقتی که من هم اکنون می توانم در همان بازه زمانی برای بخش اعظمی کار کنم . 
تولید 
تغییرات فنی در پباده سازی سایت این تغییرات پباده سازی تارنما در حرفه آوری باعث به تغییر‌و تحول در کردار شبیه شده هست . یک سری سال پیش، ایده ی ترک یک کار پایدار برای دنبال کردن هنر شما سرفه بود احمقانه بود . چیزی بود که شما در شبکه های اجتماعی گذشته از خواب انجام دادید، مانند یک سرگرمی پباده سازی وب سایت یا این که پروژه آن‌گاه از مدرسه نه حرفه ای با این حال، مردم اکثر و بخش اعظم در حالا حرکت به ناشناخته میباشند . کنار گذاشتن نه تا پنج سلول مکعبی برای آزادی تبدیل شدن به یک عروسک دیجیتال و مترجمان آزاد فقط کسانی نیستند که زندگی آزادانه منحرف کننده طراحی وبسایت را پیدا می نمایند . 
کمپانی ها به دنبال پباده سازی وبسایت می باشند . کمپانی ها در اکنون تکان به فردی هستند تالیف کننده در گفتگو ای با اظهار داشت که کمپانی های بلندمرتبه و معتبر پباده سازی سایت مانند و آی بی ام به نرخ های شتابدهی به فارغ التحصیلان تبدیل گردیده اند . و آن‌ها صرفا نیستند نظیر پاناسونیک و بخش اعظمی از پباده سازی وب سایت بیشتر در کنار آن‌ها من متوجه شدم که عوارض حیاتی 3 استدلال برای این‌که مترجمان آزاد برای کسب و کار مطلوب می باشند وجود دارد . تبلیغات اینترنتی از بهترین و کارآمد ترین خدمات وب سایت سایتکد می باشد که در کمترین مقطع و با بیشترین و کمترین دما کیفیت برای مشتری های عزیز قابل اجرا می باشد . 
اشتراک 
   


  • آخرین ویرایش:یکشنبه 15 اردیبهشت 1398
نظرات()   
   
شنبه 24 فروردین 1398  01:07 ب.ظ

فرایند 
طراحی سایت: 
به مراحل ایجاد و ایجاد یک وب تارنما از آغاز تا پایان طراحی وبسایت می گویند . 

یک طراح وبسایت برای طراحی وبسایت نیاز به آشنایی با تمام فرایند ساخت وب سایت دارد . طراح وبسایت باید با ابزار متعدد تولید و ویراش اینترنت تارنما ها و گویش های برنامه نویسی شبکه و وب آشنایی داشته باشد، مثل Asp .net و PHP . 

همچنین بایستی با مباحث دامنه ، صاحبخانه وب ،cms ، Html ، css ، Ajax و . . . . 

شرکت پباده سازی سایت گسترش و پردازش مبنا، این اطلاعات را در مقالات پباده سازی تارنما خود به طور بی نقص یادگرفتن داده می باشد . 

فرآیند 
ایجاد اینترنت سایت: 
ساخت کردن و ساختن هر شی و وسیله ایی مراحلی را دربرگیرنده می شود . 

فرایند 
ساختن یک وب تارنما هم ترتیبی دارد: 
1- مقدمه گزینش یک نام مطلوب برای وب سایت که در مبحث دامنه درباره آن توضیح مفصل داده ایم . 

2- تصویب اسم وبسایت یا این که تصویب دامنه برای این که نام سایتمان منحصر به فرد باشد . 

3- پباده سازی صفحه های وب به وسیله شرکت های پباده سازی وبسایت مانند کمپانی طرح و پردازش شالوده . 

4- خریدن یک فضای بر بستر اینترنت، که در مشاجره صاحبخانه وب یا این که host می توانید با آن آشنا گردید . 

5- آپلود وبسایت پباده سازی شده بر روی فضای خریداری گردیده یا میزبان وب، برای اینکه بر روی بستر وب برای نمایش به عموم قابل استعمال باشد . 
برای فراگیری بازاریابی اینترنتی آغاز باید با مفاهیم آن آشنا شویم . مفاهیم از قبیل تجارت الکترونیک و برند سازی و کسب درآمد در وب و قواعد بازاریابی اینترنتی و علامت اعتماد الکترونیکی یا ای آرم و . . . از این قبیل می باشند . 

شما می توانید با کلیک بر روی سوالهای پایین با مفاهیم مربوطه آشنا شوید، و از نحوه این دانش بدست آمده، شروع به روش اندازی و طراحی وب سایت برای تجارت و کسب و فعالیت خویش کنید . 

ضمنا توجه داشته باشید که مطالعه این بخش و خط مش اندازی یک وب وب سایت فقط کافی نمی باشد، برای این فرمان و این‌که ما در اینترنت بتوانیم بازاریابی عالی و بازار هدف و مشتریان بسیار داشته باشیم، اضطراری می‌باشد تمام نکات پباده سازی سایت را رعایت نمایید، که می توانید با مطالعه بدون نقص مقاله‌ها طراحی سایت، با آنها آشنا گردید . مهم ترین نکته در پباده سازی اینگونه سایت ها با صرفه سازی سایت می باشد، که توصیه اکید دارم مقدمه بخش باصرفه سازی وب سایت یا این که سئو را قبلی از تمام این نکات مطالعه فرمائید . 

بازاریابی 
اینترنتی چیست؟ 
رمز 
درآمد فوق العاده در بازاریابی اینترنتی چیست؟ 
قواعد 
بازاریابی اینترنتی چیست؟ 
چه‌گونه 
یک وب سایت تجاری مالامال بازدید داشته باشیم؟ 
برند 
سازی چیست؟ یا این که برندینگ چیست؟ 
مزیت 
های مارک سازی چیست؟ 
انواع 
مارک سازی چیست؟ 
کمپین 
مارک سازی چیست؟ 


به جز موارد بازاریابی اینترنتی، بایستی با مفاهیم تجارت الکترونیک و کسب و کار هم آشنا شویم، که در مقاله ها روبه رو، می توانید با کلیک بر روی هر کدام از آنها، و یا با کلیک بر روی سوال های زیر، با مفاهیم نخستین تجارت الکترونیک آشنا شوید . 

تجارت 
الکترونیک چیست؟ 
تاریخچه 
تجارت الکترونیک چیست؟ 
کسب 
و فعالیت الکترونیک چیست؟ 
بانکداری 
الکترونیکی چیست؟ 
چه گونه 
مشتریان را به تجارت الکترونیک ترغیب نماییم؟ 
ای 
نشانه چیست؟ 
آرم 
اعتماد الکترونیکی چیست؟ 
ضرورت 
اخذ نماد الکترونیکی چیست؟ 
مزیت 
های داشتن ای نشانه چیست؟ 
شرایط 
دریافت کردن ای نماد چیست؟


  • آخرین ویرایش:یکشنبه 15 اردیبهشت 1398
نظرات()   
   
آخرین پست ها

طراحی سایت شبیه باما..........دوشنبه 11 فروردین 1399

8 نوع متفاوت از وب سایت ها و نحوه ی طراحی آن ها ( قسمت پنجم )..........یکشنبه 10 فروردین 1399

به ایده های پباده سازی وبسایت..........پنجشنبه 7 فروردین 1399

اهمیت درج لوگو در شبکه های اجتماعی..........سه شنبه 5 فروردین 1399

انواع وب سایت های اینترنتی کدام ها هستند ؟..........پنجشنبه 22 اسفند 1398

:رونمایی کاسپراسکای از سیستم عامل اختصاصی اش..........چهارشنبه 21 اسفند 1398

محدود سازی دسترسی به فایل ها راهکاری برای افزایش امنیت سایت..........سه شنبه 20 اسفند 1398

API در اتصال نرم افزار اندروید به سرور..........یکشنبه 18 اسفند 1398

مقایسه وردپرس با جوملا و دروپال..........یکشنبه 11 اسفند 1398

وردپرس دات کام ..........یکشنبه 11 اسفند 1398

وب سایت ریسپانسیو یا این که واکنشگرا ..........پنجشنبه 8 اسفند 1398

ضرورت و اهمیت طراحی سایت حرفه ای..........دوشنبه 30 دی 1398

بلاگ یا وبسایت برای سئو..........چهارشنبه 25 دی 1398

Wordfence Security چیست؟..........دوشنبه 23 دی 1398

برنامه نویسی فرانت اند چه می باشد؟..........دوشنبه 16 دی 1398

همه پستها

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic