دوشنبه 30 دی 1398  05:10 ب.ظ

در دنیای نو حضور مالامال رنگ در فضای مجازی و تجارت الکترونیک و داشتن یک تارنما فن ای از ملزومات رقابت جهانی می باشد . بدون داشتن یک وب سایت رشته ای نمی توان وارد رقابت با اشخاص و شرکت های ملی و میان المللی شد . ضمن این که دارا بودن یک وبسایت حرفه ای پیش نیاز و ابتدا ی ورود به این رقابت فشرده هست . بنابراین سوالاتی برای ما تولید می شود . سوالاتی از قبیل این‌که یک وبسایت حرفه ای به چه معناست و چه چیزی منجر گردیده هست که با بقیه تارنما ها متعدد باشد . پباده سازی وب سایت فن ای چه هدفی را دنبال می نماید و چه ویژگی هایی داراست و چه امکاناتی را می تواند در اختیار مالک تارنما بگذارد . نیز سئو و بهینه سازیدر این دسته تارنما ها به چه نحوی می‌باشد و در پباده سازی تارنما های حرفه ای چه نکات و مطالبی را می بایست مد حیث قرار بدهیم . پباده سازی سایت در این متن قصد دارد جواب این سوال ها را برای شما عزیزان معین کند .


طراحی
وب سایت رشته ای چه اهدافی را دنبال می کند اصولاً هر سایتی بر اساس احساس نیاز و اهداف خاصی پباده سازی می گردد و وب سایت حرفه ای نیز از این قائده مستثنی نمیباشد . امروزه موتور حرکتی هر کسب و کاری برنامه ریزی مطلوب و تبلیغات و بازار فروش و بضاعت و توان رقابت با رقبا هست . سایت حرفه ای همانگونه که از نامش معلوم می‌باشد سایتی است که از هر لحاض توان مانور دادن را داشته باشد . به این مفهوم که نیز از لحاض رعایت اصول با صرفه سازیو سئو و نیز از نظر به کار گیری سهل و طراحی سایت در مشهد آسان و منعطف و همچنین با کیفیت بسیار مناسب و ابتکار های خاص خود و گرافیک فن ای و به روز بودن بضاعت چشم شدن و رقابت در بازارهای دربین المللی را دارا باشد و بتواند در این رقابت برتری داشته باشد .طراحی
سایت حرفه ای می بایست چه خصوصیت هایی داشته باشد سایت های فن ای دارنده خصوصیت هایی میباشند که می توانایی آن ها را به دو گونه تقسیم کرد . نوع ی اولیه خصوصیت های یگانه و اختصاصی به شخص آن وبسایت می باشد که در کمتر سایتی می بضاعت مشاهده کرد و طبق هدف ها و برنامه های صاحبان وبسایت در آنان گنجانده می شود . نوع ی دوم خصوصیت های عام می باشد . این ویژگی ها در عمده سایت ها و در رخ درخواست مشتری به کارگیری می شود و محدودیت خاصی نیز ندارد . در مباحث سپس این خصوصیت ها را بر خوا هیم شمرد .


قالب
پباده سازی وبسایت فن ای در صورتی که متقاضی یک وب سایت فن ای می باشید توصیه (طراحی سایت) استفاده از قالب های کاملاً منحصربه‌فرد و متناسب با نیاز شما می باشد . قالب های متفاوت و بسیار زیادی که به صورت آماده در بازار جانور می باشد برای وبسایت های رشته ای چندان مناسب نیست و طراحی منحصربه‌فرد یک قالب یگانه می تواند تفاوت های ملموس وب سایت شما و تارنما های حریف را رقم بزند . ضمن این که شما قدرت مانور بیشتری دارید و می توانید قالبی متناسب با کسب و عمل و نیاز خویش داشته باشید . از مزایای دیگر طراحی وب سایت منحصربه‌فرد انحصاری بودن ان می باشد . یگانه بودن و این زمینه که این قالب تارنما جز برای شما برای کسی طراحی نشده می باشد می تواند کسب و فعالیت شما را نیز منحصر به فرد به شخص سازد . با توجه به کد نویسی قالب های مخصوص از صفر اصلاح کردن و ادیت آن، نیز آسوده خیس و هم مقرون به صرفه تر می‌باشد و انعطاف پذیری اقتدار مانور بالاتری را نیز در اختیار صاحبان آن قرار می دهد .


نظرات()   
   
چهارشنبه 25 دی 1398  04:29 ب.ظ


مقایسه
موقعیت سئو در بلاگ‌های بدون پول و وبسایت اینترنتی
فعال‌ساز‌ی وب لاگ در سئو سایت سیستم‌های سوای پول مانند بلاگفا، وب لاگ، پرشین‌وب لاگ، وب لاگ‌اسکای و … در سال‌های قبلی بسیار متداول بوده می باشد . موضوعاتی که درین بلاگ‌ها به آن پرداخته می شد، از موضوعات روزانه، دلنوشته، مطالب فنی و علمی و اخبار را مشتمل بر میشد .

سئو
سایت
بلاگ
یا این که وبسایت برای سئو


به جهت ارزان بودن راه‌اندازی این سیرتکامل اینترنت لاگ‌ها و توجه بیش خیس از پیش به موضوع سئو یا این که بهبود جایگاه وبسایت در گوگل، این سیستم‌ها به چهره گسترده انگیزه سوء به کارگیری قرار گرفتند و هزاران وب لاگ با مطالبی بی قیمت به طور دستی یا این که به طور سیستماتیک درین صاحبخانه‌ها تولید شدند .سرعت رشد ساخت محتوای غیرواقعی درین سیستم‌ها سبب ساز شده‌است که گوگل با روئت کرد بی اعتمادی به مطالب این سیستم‌ها کردار نماید .در صورتی در یک‌سری سال قبلی، یک اینترنت لاگ بدون‌پول با مطالبی عالی به سادگی می‌توانست منزلت خیر و خوبی در موتور کاوش به دست آورد، اینک رسیدن بدین انگیزه بسیار سخت و حتی غیر ممکن شده است . در تجربیات ما معین شده است که وب لاگ‌های دارای اعتبار دیرین نیز روز آپ دیت در هم اکنون حیف کردن محل ورود‌های خویش از گوگل می‌باشند .علت‌های
دیگر افت وب لاگ‌ها در نتیجه ها گوگل
یک کدام از علت‌های دیگر که اینترنت لاگ‌ها نظیر پیشین نمی‌توانند نظر گوگل را به خویش جلب نمایند این میباشد که قالب و ساختار فنی این سیستم‌ها بیشتر برهه زمانی ها سابق و ناسازگار با استانداردهای روز می‌باشند . از آن پاراگراف می‌قدرت ناسازگاری با گوشی تلفن همراه‌ها( ساخت وب سایت عکس العمل گرا ) و عدم به فعالیت گیری قالب‌های سابق از تگ‌های تازه HTML5 را اسم موفقیت .وب
لاگ یا این که وب سایت برای سئو
با توجه به مطالب بیان شده، در شرایطی که قصد شما از راه‌اندازی بلاگ، سئو و جذب مخاطب باشد، دستیابی به‌این انگیزه در شرایط فعلی بسیار به دور از دسترس به حیث می رسد و اضطراری میباشد تا یک دامنه منحصر و یک وب سایت با ساختاری استاندارد روز در چنگ داشته باشید .وبسایت‌های فردی می توانند همه تجهیزات سیستم‌های وب لاگ را در خویش داشته باشند و افزون بر آن تجهیزات متفاوت دیگری نیز در یک سایت فردی جان دار می‌باشند که در اینترنت لاگ قابل دسترسی نیستند .چهره ظاهری یک وبسایت فردی حاذق میباشد به هر صورت دلخواه باشد و حتی ظاهری بسیار شبیه به سیستم‌های وبلاگ سنتی به سادگی قابل پیاده‌سازی می‌باشد .


  • آخرین ویرایش:چهارشنبه 25 دی 1398
  • برچسب ها:سئو سایت ،
نظرات()   
   
دوشنبه 23 دی 1398  09:37 ق.ظ


دلیل
استعمال از Wordfence Security برخی وقت ها رفع خطاها اینترنت سایت دوچندان سخت می‌باشد و شما می بایست مدام افزونه ها و ورژن وردپرس را بازبینی نمایید تا ملاحظه نمائید نقص‌ از کجاست و حتی گاهی تایم ها هم ایراد از بروزرسانی می باشد که برای وردپرس و یا این که این که افزونه انجام داده اید .

درصورتی که روزی برای وبسایت شما ایراد پیش آمد و شما نتوانستید به وب سایت خود وارد گردید و یا این که این که سایت شما دوچندان کند شد،بدانید که ممکن میباشد هکرها به وب سایت شما رخنه کرده باشند که معمولا ناشی از به کار گیری از ورژن های سابق وردپرس و افزونه های کرکی می باشد .

به هنگامی که یک وب تارنما هک گردیده را طراحی سایت در مشهد بخواهید نجات دهید،ما به شما توصیه میدهیم تا افزونه Wordfence Secuirty را نصب نمایید و از فساد های طولانی خیس وبسایت دوری کنید و فایل های مربوطه را به سایت برگردانید .
پباده سازی
تارنما در مشهد به هنگامی که شما پلاگین Wordfence Security را نصب کردید،در به عبارتی دقایق نخستین برای شما گزارشاتی را تهیه می کند که میتوانید ایرادات وب سایت را در آن جا مشاهده نمائید و همینطور برای رفع مشکلات هم چاره هایی ارائه شده است تا بتوانید به راحتی آن‌ها را رفع فرمایید .

مطمئنا این فعالیت توانا است سا‌عتها وقت شما‌را نجات دهد و هیچگونه اتلاف وقت نداشته باشید .
همینطور Wordfence از شما میخواهد به چهره تروتمیز این پلاگین را بروزرسانی نمایید تا هکران نتوانند وارد سایت شما شوند .
مقایسه
Wordfence Security با iThemes Security – شناسایی ویروس های وب سایت با Wordfence Security یکی لایق ترین خصوصیت این افزونه که معمولا یک کدام از زمینه ها برای مقایسه Wordfence Security با iThemes Security رخ میگیرد،شناسایی ویروس های تارنما می‌باشد .
یکی از برترین ویژگی های Wordfence Security،ابزار قدرتمندی است که برای شناسایی ویروس های وبسایت تولید گردیده می‌باشد .
به وقتی که یک فرد/ربات به رخ نامحسوس وارد اینترنت وب سایت شد و یا این که این که چند توشه که راز را غلط وارد کرد و حتی همه ورود به وب تارنما های پیروز را برای شما گزارش می دهد که قادر است لایق ترین گزینه باشد .

زیرا شما میتوانید به راحتی افرادی را که فارغ از اجازه شما وارد وبسایت میگردند مدیر فرمائید .با انجام دادن این فعالیت،شکافت هکرها به وب سایت تقریبا به ۰ می رسد و نمی توانند به راحتی وب تارنما شما‌را هک کنند .

مقایسه
Wordfence Security با iThemes Security در‌حالتی که بخواهیم مقایسه Wordfence Security با iThemes Security را انجام دهیم،مطمئنا کار درستی وجود ندارد زیرا هر دو افزونه ها مضاعف قادر می باشند و در عین حال نیز نمی توان تحت عنوان تکمیل کننده استعمال نمود و می بایست صرفا دربین آنها را یکی تعیین فرمائید .بیشتر مشخصات دربین این دو افزونه یکسان می‌باشد و یک کار را انجام میدهند،آن هم “تضمین امنیت وردپرس شما” می‌باشد! .


نظرات()   
   

برنامه نویسی فرانت اند چه می باشد؟ فرض نمائید زیر تیتر برنامه نویس سمت به کارگیری کننده، برای مثال یک برگه تماس با مارا پباده سازی کرده‌اید، در‌حالتی که دکمه ارسال فرم‌ها عمل نکند نمیشود از فرم زیبایی که ساخته‌اید استفاده مند شد . همچنین درصورتی که یوزرها نتوانند در اینترنت وب سایت شما نام نویسی نمایند، مشکلاتی مثل احراز اسم و نشان به وجود می‌آید . هنگامی طراحی سایت در مشهد  که میخواهیم فی مابین استعمال کننده، مقر داده و سرور ارتباط برقرار کنیم، اهمیت به فعالیت گیری از یک گویش برنامه نویسی سمت سرور به خیر معین می‌شود .
طراحی
سایت در مشهد با فراگیری PHP می توانید اسکریپت‌هایی بنویسید که از یوزرها خویش داده ها بگیرید و بعد از پردازش این داده ها، آن‌ها را به استعمال کننده برگردانید . در پروژه‌های بزرگ ذیل اینترنت به کارگیری از یک زبان سمت سرور ضروری هست . به همین برهان سایتهای مطرحی مانند صورت بوک، ویکی پدیا و غیره در بک اند خویش، از PHP به فعالیت گیری می کنند .


اضافه بدانید : PHP چه می باشد و چه کاربردی دارااست ؟ ابزارهای
ما یحتاج برای یادگیری تولید سایت با توجه با گاز تغییرات و پیشرفت تکنولوژی در دنیای امروز، پیدایش بودن برای برنامه نویس امری غیرقابل چشم پوشی است . به‌این ترتیب برنامه نویسان می بایست به بروزترین و لایق ترین ابزار برنامه نویسی مجهز شوند . دور و محیط های توسعه برنامه نویسی و ویرایشگر های نوشته پایین تیتر ابزارهای حساس برنامه نویس از این مورد پیروی می نمایند . در شرایطی که ابزارهای صدق تعیین کنیم و به خوبی آنها را به کار بگیریم، مسیر طراحی اینترنت برای ما دیدنی تر و سهل و آسان خیس میشود .

در طول تعیین ابزار گسترش و گسترش برنامه نویسی شما دو مسئله برای انتخاب خواهید داشت، IDE ها و Text Editor ها! بخش اعظمی از برنامه نویسان تفاوت در بین آن ها را نمی دانند . هریک از این ابزارها مزایا و معایبی دارند که می بایست با توجه به اهدافی که برنامه نویس داراست یک عدد آنها را انتخاب کند . در صورتی‌که می خواهید با تفاوت هریک از این ابزارها آشنا شوید و بتوانید لایق ترین ابزار گسترش برنامه نویسی را انتخاب نمایید، مطلب ذیل را مطالعه فرمایید .


بیش تر بدانید : لایق ترین IDE برای پباده سازی وبسایت و برنامه نویسی ویرایشگرهای
کدنویسی برای یادگیری پباده سازی وب سایت برای تایپ کردن کدها می توانید از ادیتورهای بسط یافته به کارگیری نمایید . اما فراموش نکنید که حتی‌د‌ر قابل انعطاف افزاری نظیر Notepad می‌قدرت کدنویسی کرد، ولی دیگر خبری از قابلیت و امکان و امکان‌های دیدنی مثل بدون نقص کردن اتومات کد، رنگ گذاری کلمه ها کلیدی، تشخیص اشتباهات، فرمت‌بندی کدها وجود ندارد . ویرایشگرهای کد با امکانات متنوعی که دارا هستند، نیز کدنویسی را لذتبخش کرده نیز در وقت برنامه نویسان صرفه جویی می‌کنند .
در ادامه برخی از دارای اسم و رسم‌ترین Code Editor ها را معرفی کرده‌ایم:
PhpStorm
Microsoft
Visual Studio Microsoft
Expression Web Notepad++
Adobe
Dreamweaver Komodo
Edit NetBeans
قابل
انعطاف افزارهای گرافیکی در مفاهیم فرانت اند، طراح رابط کاربری با برنامه نویسی رابط کاربری گوناگون می‌باشد . زیرا برای پباده سازی این برگه ها وب در حقیقت طراح رابط کاربری صفحه های اینترنت را پباده سازی می‌نماید، البته وظیفه برنامه نویس سمت فرانت اند می‌باشد که آنان‌را به فرمت اینترنت تبدیل نماید . اما شما هم می توانید به کمک قابل انعطاف افزارهای گرافیکی، یک نمونه از ایده خود پباده سازی نمایید . سپس این ایده پباده سازی شده را با زبان های سمت استفاده کننده برنامه نویسی فرمائید .

مزیت دیگر به کارگیری از قابل انعطاف افزارهای گرافیکی در تولید وب سایت این میباشد که شما یک به یک طرح کلی می‌رسید . دیگر اضطراری وجود ندارد دوران کدنویسی همه چیز را اولیه در ذهن خویش بسازید و تنها می بایست پوشه‌های پباده سازی گردیده را مرور فرمایید . یک از مالامال نام و رسم‌ترین قابل انعطاف افزارهای گرافیکی عالم Sketch میباشد که برای پباده سازی رابط کاربری از آن استعمال می گردد .

جمع
بندی یادگیری ایجاد وب وب سایت مسیر پرفراز و نشیبی دارد . درصورتی که درین مسیر از گام‌های بعدی خویش اطلاع نداشته باشید، کار پاره ای مشقت بار می گردد . به همین خاطر داشتن یک نقشه رویه و خط مش مانند نقشه ثروت می‌باشد که شما‌را تا وصال به هدفتان همراهی و ملازمت و همراهی می کند . پس بهتر می باشد در ابتدا تصمیمتان را بگیرید و مسیر خویش را معین نمائید . در حالتی‌که پباده سازی قالب را دوست دارید فرانت اند مطلوب شما می باشد و چنانچه دوست دارید تعامل به کار گیری کننده با وب تارنما را ممکن نمائید و به پیاده سازی منطق آن بپردازید، یادگیری برنامه نویسی بک اند، مسئله قابل قبولی میباشد، اما همان طور که گفتیم بعضا از برنامه نویسان در هر دو قضیه فعالیت میکنند . شما هم می توانید به هر دو بخش مسلط گردید، البته خوبتر می باشد بر پایه ی استعداد و عشق و عشق و علاقه خویش تصمیم بگیرید .
شما کدام مسیر را برای یادگیری پباده سازی وب تعیین نموده اید؟


نظرات()   
   
سه شنبه 10 دی 1398  03:34 ب.ظ


درآمد ساخت وب سایت چقدر میباشد؟
بگذارید خیلی معمولی به شما بیان کنم، که هزینه‌ها در بازار طراحی وب واضح وجود ندارد و هیچ تعرفۀ مشخصی هم نیست (متاسفانه)! یعنی بعضی کمپانی‌ها ممکن میباشد برای پباده سازی یک وبسایت بی آلایش از شما 30 میلیون تومان پول بگیرند و بعضی دیگر به عبارتی تارنما را با 3 میلیون تومان راه اندازی نمایند. یک جورهایی می شود بیان کرد، که هزینۀ طراحی وب ارتباط مستقیمی با انصاف کمپانی متبوع دارااست! 

به هرحال با پتانسیل بالایی که‌این بازار دارااست، از رویکرد صحیح و با بها‌های منصفانه هم میتوانید درآمد خیر داشته باشید. به عنوان مثالً فرض فرمایید، در ماه 2 پیشنهاد طراحی وب سایت پذیرش فرمایید و از هریک 2.5 میلیون تومان اخذ نمایید. درآمد ماهانه شما 5 میلیون تومان می گردد! فکرمی‌کنم که برای آغاز درآمد بسیار خیر میباشد.

از طرف دیگر، آغاز این عمل مانند اکثری از شغل های دیگر پرهزینه وجود ندارد. در اکثر مواقع برای آغاز یک کسب و عمل نو لازم میباشد که در آغاز یک محل کار یا این که فروشگاه اجاره نمائید، ابزار فعالیت را آماده نمائید، کارمند استخدام نمائید و کلی هزینه‌ی دیگر؛ البته در شغل طراحی وب سایت نیازی به‌این امور وجود ندارد. فقط چیزی که نیاز دارید یک کامپیوتر متصل به وب میباشد. شما حتی میتوانید کارتان را از خانۀ خودتان هم استارت نمائید و نادر‌نادر آن را توسعه و گسترش دهید و حالت بهتری را آماده نمایید.

درآمد دیگری که میتوانید از روش یادگیری ساخت سایت کسب فرمائید، استخدام شدن در کمپانی‌های طراحی وب سایت میباشد. حقوقی که برای طراحان وب سایت در حیث گرفته میشود، خیلی نرخ اثبات و مشخصی ندارد و بسته به معیار احاطه شما در کدنویسی و لهجه‌های برنامه‌نویسی متغیر میباشد. تا آنجایی که اینجانب می دانم این دستمزد از ماهی 2 میلیون تومان برای اشخاص سوای سوابق فعالیت، استارت میشود و برای اشخاص برنامه‌نویس و مسلط به React به ماهی 10میلیون تومان و بیش تر، میرسد. ولی خب وصال به چنین جایگاهی دشوار و دوران‌بر میباشد و به طور کاملً بستگی به بضاعت و عشق خودتان دارااست! 

نکتۀ مهم: فراموش نکنید که شما به یک برنامۀ بازاریابی خوب و منظم، برای چشم شدن نیاز دارید. برای همین سفارش می کنم که مسلماً مقالۀ «چه‌طور وب سایت خویش را بازاریابی کنیم؟» را بخوانید.برای طراح وب سایت شدن به چه چیزهایی نیاز دارید؟
همان طور که گفتم، در صورتی‌که بخواهید از راه و روش تخصصی و رشته‌ای وارد این حوزه گردید و ذیل و بم ساخت وب سایت و کدنویسی را بدانید، احتمالا یادگرفتن شما روزگار متعددی می برد. البته در شرایطی که مصمّم می باشید اینجانب  وبسایت https://www.w3schools.com/  را به شما معرفی می کنم. W3schools شایسته ترین مبداء فراگیری برنامه‌نویسی میباشد. این وبسایت لهجه‌های برنامه‌نویسی مختلفی را، که برای ساخت وب سایت نیاز دارید، طبق برنامه مشخص به شما فراگیری میدهد (اما به گویش انگلیسی).

ولی یک شیوه سریع و بی آلایش هم برای طراح وبسایت شدن موجود هست. چه راهی؟ در صورتی دوست دارید خیلی زود از یک مسیر ریلکس و ولی مطمئن، وارد بازار ساخت وب سایت گردید، اینجانب سفارش عالی دیگری برای شما دارم.سفارش اینجانب تصاحب کردن نمایندگی از تارنما‌ساز میباشد.با دریافت نمایندگی تارنما ساز به‌آسانی و صرفا با پاره ای وقت گذاشتن، وبسایت‌ و مغازه‌های دیدنی و با صرفه‌سازی گردیده برای کسب و شغل های متعدد صحیح نمائید و بابت آن ها پول بگیرید.


  • آخرین ویرایش:سه شنبه 10 دی 1398
نظرات()   
   
چهارشنبه 4 دی 1398  01:57 ب.ظ


تگ های HTML
 

یک کدام از بخش های seo تارنما، به ایجاد محتوا وابسته میباشد و نقش آن بسیار پررنگ و لبریز اهمیت میباشد.

چون محتوا موثرترین و بزرگترین بخش وبسایت جهت جذب استفاده کننده می‌باشد

به همین خیال و خاطر این نصیب طولانی تر گزینه اعتنا گوگل قرار می‌گیرد.

وقتی که شما یک متنی فراهم میکنید، می بایست آن را در یک برگه غیر وابسته قرار داده و برای آن لینک و پیوند گزینش نمائید.

برای یک نوشته‌علمی یا این که پست می بایست تگ های مختلفی در لحاظ گرفته شود. 

برای مثال تگ تیتر، برای بیان یا این که رساندن مفاهیم عنا وین متفاوت نوشته ی علمی کاربرد دارااست که با H نشان می‌دهند و معین می گردد 

از مقادیر ۱تا ۶  بها گذاری می گردد به نحوی که تگ H1 ، بیشترین بها را داراست و برای تیتر اصلی به عمل می رود.

گوگل با این تگ، می‌تواند به بها متن شما پی چیره شود.

یک کدام از دیگر از گونه های تگ ها، تگ HTML میباشد که برای مرورگر تعریف و تمجید می‌نماید که نقطه آغاز و انتها پوشه کجاست.

“سرویس ها وب سایت و پشتیبانی وب سایت خویش را به ما بسپارید “

 

تلاش تگ HTML 
این تگ از عبارت Hyper Text Markup Language  مصرف شده میباشد که در معنای لهجه علامت گذاری فوق متن میباشد.

وقتی  که شما یک متن را برای تارنما خویش مهیا میکنید، لهجه نگارش آن بی آلایش هست 

در فیض مررگر شل  می‌تواند آن را بخواند اما مشکلی که داراست قوی نمیباشد آن را فرمت نماید.

به همین خاطرتگ HTML به امداد مرورگر میاید. این تگ، لهجه استاندارد برای تهیه متن ها میباشد.

زمانی که کدهایی که باطن هر متن اعمال میشوند، این کدها در غایت به  اچ تی ام ال  تبدیل می گردد 

در غایت مرورگر می‌تواند آن را بخواند و فرمت روی آن انجام دهد.
طریق فعالیت با این تگ این چنین است که وقتی که یک متن نوشته میشود

این متن دارنده قسمت های مختلفی میباشد که کاربردها و خصوصیت های متفاوتی دارا‌هستند

لذا این تگ این مناطق را از هم غیر وابسته می‌نماید و از این نحوه خصوصیت هر قسمت به مرورگر اطلاع داده می‌گردد.

در سود مرورگر قادر است ان ها را فرمت نموده و به نحوه مطلوب آنها‌را اکران دهد.

“سرویس ها وب سایت و پشتیبانی وبسایت خویش را به متخصصین ما  بسپارید “

 

 

باز‌نگری کدهای گوناگون HTML 
این تگ دارنده کدهای مختلفی است که هر مورد از آن‌ها، برای کارکردهای مختلفی تمجید گردیده اند. برای مثال:
*        کد کلفت و پررنگ نمودن یک واژه و کلمه، عبارت و یا این که متن
*         کد تولید رابطه دربین صفحه ها متعدد وب سایت
*         کد بیان تصاویر تارنما

روش استعمال مرورگر از گواهی HTML 
طبق تگ HTML ، یک سندی تهیه و تنظیم شده‌است که همگی  کدها و برچسب های این تگ در باطن مدرک قرار گرفته اند

درحال حاضر زمانی که مرورگر در حالا قرائت یک متن هست، کدهای باطن متن را با گواهی اچ تی ام ال  تطبیق داده و میتواند به راحتی متن متبوع را بخواند.


  • آخرین ویرایش:چهارشنبه 4 دی 1398
نظرات()   
   
دوشنبه 2 دی 1398  02:16 ب.ظ


لهجه برنامه نویسی سی شارپ #C
برنامه نویس ها برای حل مورد دنیای حقیقی وواقعی از زبانهای برنامه نویسی مختلفی به کارگیری می‌کنند که برخی از آن ها مستقیما بوسیله کامپیوتر قابل درک می‌باشند، #C یکی‌از زبانهای سطح بالاست که به وفور آیتم به کار گیری قرار می گیرد

برنامه نویس ها برای حل زمینه دنیای حقیقی و واقعی از زبانهای برنامه نویسی مختلفی به کارگیری می‌کنند که برخی از آن ها مستقیما به وسیله کامپیوتر قابل درک می باشند و برخی دیگر بایستی به گویش کامپیوتر یا این که لهجه ماشین ترجمه شوند تا قابل فهم و شعور باشند. امروزه صدها گویش برنامه نویسی وجود دارا هستند که C# یکی‌از آنهاست. در‌این پست قصد داریم به باز بینی این گویش بپردازیم، البته خوب میباشد پیش از این نگاهی به اشکال زبانها داشته باشیم.

اشکال زبانهای برنامه سازی
زبانهای برنامه سازی که تنوع متعددی دارا هستند ، بطور کلی می توانند به سه گونه تقسیم شوند:

1. زبانهای ماشین

2. زبانهای اسمبلی

3. زبانهای سطح بالا

♦ زبانهای ماشین:
هر کامپیوتر مستقیما تنها می تواند گویش ماشین خودش را فهم و شعور نماید که لهجه طبیعی آن کامپیوتر اسم دارااست و بوسیله پباده سازی مشقت بار افزار آن تعریف و تمجید شده‌است. زبانهای ماشین ، بطور کلی فن ای از اعداد می‌باشند که در غایت به صفرها و یک ها تبدیل می شوند. این اعداد معنای خاصی دارا‌هستند  و به کامپیوتر امر می دهند هر توشه یک کدام از عملیات خودش را اجرا نماید. زبانهای ماشین ، متعلق به ماشین می باشند (یعنی هر ماشین دارنده لهجه مختص خودش میباشد). فعالیت کردن با این زبانها برای آدم بسیار طاقت فرسا میباشد، مثال ای از دستورالعملهای گویش ماشین می‌تواند به شرح تحت باشد که هرمورد معنای خاصی دارا هستند:

+1300042774

+1400593419

+1200274027

♦ زبانهای اسمبلی:
اکثر وقت ها برنامه نویس ها به کندی و به رنج می‌توانند با زبانهای ماشین برنامه بنویسند . به جای استعمال از فن ای از اعداد که کامپیوتر مستقیما قادر است آنان را شعور نماید ، برنامه نویس ها برای اکران عملیات اصلی ماشین، از کلمه و واژه های خلاصه انگلیسی به کارگیری کردند. این واژه و کلمه های خلاصه ، مبنای زبانهای اسمبلی شدند. برنامه هایی که فعالیت ترجمه ی زبانهای اسمبلی را به برنامه گویش ماشین انجام می دهند، اسمبلر اسم دارا هستند. مثال هایی از اوامر گویش اسمبلی عبارتنداز:

load basePay

add overPay

store grossPay

♦ زبانهای سطح بالا:
با ابتکار عمل زبانهای اسمبلی، کاربرد کامپیوترها بسط یافت، البته هنوز برنامه نویس ها برای انجام شغل های معمولی از دستورالعملهای متعددی به کارگیری میکردند. برای تسریع در مراحل برنامه نویسی ، زبانهای سطح بالا ابداع شدند که در آن‌ها هر راهبرد قادر است یکسری فعالیت اساسی را انجام دهد. برنامه های ترجمه کننده که برنامه های گویش سطح بالا را به لهجه ماشین تبدیل می‌نمایند ، کامپایلر اسم دارا‌هستند. زبانهای سطح بالا به برنامه نویس ها اذن می‌دهند دستورالعملهایی بنویسند که مشابه لغت ها ریاضی  و گویش محاوره انگلیسی باشند.بعنوان نمونه ، تمام برنامه های دستمزد از فرمان ذیل برای به حساب آوردن حقوق و دستمزد ناخالص به کارگیری می‌کنند:

grossPay= basePay+ overTimePay

از بینش برنامه نویس، زبانهای سطح بالا نسبت به زبانهای ماشین و اسمبلی ارجح اند. زبانهایی مثل ویژوال C# ، ویژوال C++ ، ویژوال بیسیک، C ، C++ و جاوا زبانهای سطح بالایی می باشند که به وفور گزینه به کارگیری قرار می گیرند. مراحل ترجمه لهجه سطح بالا به لهجه ماشین می تواند وقت متعددی از کامپیوتر را بگیرد. برنامه های مفسر گزینش شد تا برنامه های زبانهای سطح بالا را مستقیما اجرا نماید، گرچه کندتر بوده میباشد . مفسرها در دور و بر هایی به کار گیری میگردند که خصوصیت های جدیدی به برنامه بیش تر میگردند و برنامه ها می بایست انواع زدایی شوند. زمانی برنامه بطور بی نقص ساخت شد، ورژن ی ترجمه گردیده ی آن می‌تواند بطور بدون نقص اجرا در بیاید. مفسرها در زبانهای اسکریپتی در اینترنت دارای اسم و رسم می‌باشند.


  • آخرین ویرایش:دوشنبه 2 دی 1398
نظرات()   
   
آخرین پست ها

طراحی سایت شبیه باما..........دوشنبه 11 فروردین 1399

8 نوع متفاوت از وب سایت ها و نحوه ی طراحی آن ها ( قسمت پنجم )..........یکشنبه 10 فروردین 1399

به ایده های پباده سازی وبسایت..........پنجشنبه 7 فروردین 1399

اهمیت درج لوگو در شبکه های اجتماعی..........سه شنبه 5 فروردین 1399

انواع وب سایت های اینترنتی کدام ها هستند ؟..........پنجشنبه 22 اسفند 1398

:رونمایی کاسپراسکای از سیستم عامل اختصاصی اش..........چهارشنبه 21 اسفند 1398

محدود سازی دسترسی به فایل ها راهکاری برای افزایش امنیت سایت..........سه شنبه 20 اسفند 1398

API در اتصال نرم افزار اندروید به سرور..........یکشنبه 18 اسفند 1398

مقایسه وردپرس با جوملا و دروپال..........یکشنبه 11 اسفند 1398

وردپرس دات کام ..........یکشنبه 11 اسفند 1398

وب سایت ریسپانسیو یا این که واکنشگرا ..........پنجشنبه 8 اسفند 1398

ضرورت و اهمیت طراحی سایت حرفه ای..........دوشنبه 30 دی 1398

بلاگ یا وبسایت برای سئو..........چهارشنبه 25 دی 1398

Wordfence Security چیست؟..........دوشنبه 23 دی 1398

برنامه نویسی فرانت اند چه می باشد؟..........دوشنبه 16 دی 1398

همه پستها

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو